| Schrotter54321 a întrebat:

Stiti cumva site-uri pe care apar melodii noi in fiecare ziwinking? Vreau sa fie in general melodii pop house r &b, hip hop, dance, rihanna, lady gaga ceva de genubig grin! Va rog nu-mi da_ti site-uri proaste sau virusate! Cei care se pricep la chestiile de genu ...va rog sa-mi da-ti sfaturi!
Dau funda si votwinking
AAAAA si sa nu fie populara manele si rock

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Imi permit o intrebare.
De cate ori ai ascultat rock in viata ta ca sa indraznesti sa il pui in fraza cu manele si populara laughing

Du-te frate frumos la aia in baie, asteapta sa se c**e. Si uite asa le iese melodia straight face Ce iti mai trebuie site-uri.

| TeoPT a răspuns:

@idna

Eu incercam sa-ti deschid mintea, dar nevermind laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La naiba cu porcăriile voastre. De ce nu deschizi televizorul să dai pe Utv, Mtv, alte d-astea sau Youtube, google, radio? Ahh x(

| Schrotter54321 explică:

Nu cred ca daca erai destul de educat mai vorbeai astfel... oricum nu te-a obligat nimeni sa te uiti la intrebarea mea:-|

| Schrotter54321 explică:

N-am criticat rockul...imi plac unele formatii dar n-am vrut sa va chinuiti degeaba dandu-mi melodii aiureawinking... Sper ca acum am rezolvat neintelegera