| andreeattr a întrebat:

Stiti cumva un program de facut muzica, nu de mixat. am vazut la varul meu un program in care puneai mai multe sunete si faceai o melodie :-D. stiti cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| axell66 a răspuns:

Fruitty loops... e cel mai usor de folosit. in caz ca vrei sa te apuci serios de treaba si ai ceva cunostinte poti incerca reason 5, cubase 5 sau cubase sx3, protools(in caz ca ai mac), sonar, ableton live8 si cateva pluginuri, efecte, vst-uri... Funda

2 răspunsuri:
| FredFlintstone a răspuns:

Nusad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreba-l pe varul tau!