| adellina`ss:X a întrebat:

Stiti cumva un site dupa care pot downloada teme pentru samsung 5230 star?batting eyelashes Va rog frumos daca stiti add: adhe_lw2oo8 doar daca stitiwinking si cand bagatsi id in lista spuneti-mi ca este in legatura cu samsungul pentru ca altel nu va dau accept!big grin

4 răspunsuri:
| slowmotion90 a răspuns:

Buna teme caut si eu insa nu am gasit nici pe zedge ca si eu am tot samsung star... dar orice altceva adica, aplicatii, jocuri, programe de citit fisiere muzica si asa mai departe gasesti aici
http://ss5230.com/

| ody a răspuns:

Www.zedge.net pe asta il stiu si eu

| PiSii_1802 a răspuns:

Nu lua teme de pe net pentru telefoane ca pe urma patesti ca varmea a vrut teme pe tel si acum telu a luat virusi care au ajuns la soft si.

| Chester_7441 a răspuns:

Incearca pe www.zedge.net