| Ela_4663 a întrebat:

Buna happy Am un Samsung 5230 Star si vreau sa stiu daca exista teme pentru el si daca da,, un site va rog! Fundahappy

Răspuns Câştigător
| VanessaTPU a răspuns:

Am si eu acelasi telefon pe alb. Teme la el nu vei gasi in vecii vecilor, crede-ma am cautat de mi-a iesit prin ochi, oricum mi se pare ca si specifica in carticica cand am citit-o mai amanuntit! Deci serios numai te obosi ca nu exista. Funda?happy

2 răspunsuri:
| Ela_4663 explică:

Ms :* funda. si eu tot p alb am :X

| pusymic24 a răspuns:

Da si eu am la fel si poti intra pe zedge sau pe samsung5230