| adelina_1056 a întrebat:

Stiti daca sa drogat justin biber?

10 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

As vrea eu...

| thegreatgatsby a răspuns:

Nu si ce ne-ar pasa noua?

| marius577 a răspuns:

A mai pus cineva o intrebare asemanatoare.despre hana montana: http://www.tpu.ro/muzica/miley-sa-drogat-si-fimeaza/.
Seamana cu intrebarea da.Si ca un raspuns pentru tine:nu stiuuu
nu stiuuu
nu stiu de-astea
Da si mie 3 leiiii.

| sweettyyyy a răspuns:

Pentru cei care au spus ca se drogheaza, aratatimi va rog si mie un articol, in care scrie asa ceva!

| cretucristi a răspuns:

Da, a fost prins de "le cancan", sufland intr-o punga cu prelandez si bronz...

| angel4v3ryour a răspuns:

cooleu nu-nteleg ce va tot preocupa chestiile astea:ca s-a drogat ca nu, ce mai conteaza? te inteleg ca esti fan si eu sunt, poate da poate nu, imi place cum canta si atat-a tot. E viata lui personala el stie ce face si ce nu, nu ar trebui sa te-intereseze pe tine chestiile astea! Altceva mai bun nu te-intereseaza? ex:teme, prieteni, etc

| Yonutz_8580 a răspuns:

Buna! Da, Justin Bieber s-a drogat!

| Rilaandreea a răspuns:

Sastii ca nu se drogheaza

| ღALexuTzAஐ a răspuns:

Justin Biber nu sa drogat.

| VeroZ a răspuns:

Minciuni aia care nu il suporta inventeaza tot felul de porcari