| anonim_4396 a întrebat:

Stiti este asa o melodie, e legat de cowboy, e melodie americana despre cowboy e de demult, si asa lent nu stiu cum merge melodia, foarte tare mi-a placut si nu stiu cum se numeste, cine imi da melodia dau Funda! si inca vot!

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nu cumva e ceva de la Lynyrd Skynyrd? Free Bird,Simple Man, The Ballad of Curtis Lowe, Sweet Home Alabama?

Sau poate o fi Rednex-Cotton Eyed Joe...

| xAbb a răspuns:

Cotton eye joe poate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, e o melodie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In counter strike cand joci in mapa de_westwood, canta o melodie, pai melodia aia.

| sollo2 a răspuns:

Melodia acea este din filmul "Pentru un pumn de dolari" super tare filmul :x
Uite-o aici http://www.youtube.com/watch?v=mLXQltR7vUQ