| anonim_4396 a întrebat:

Stiti formatii de J-rock? sau melodii? fundita :]

2 răspunsuri:
| theGazetteVortex a răspuns:

Pai daca e v de si-rock: the gazette-vortex, break me, uncertain sense(aparute pe 25 mai), D- vampire saga(la fel album nou), Megamasso- lovelles, more lovelles; lc5- story, dirty star, love and crush, refrain, etc.(nu sunt chiar asa de noi, din decembrie incoace)
daca vrei si mai vechi, trupele mele preferate sunt: an cafe, screw, girugamesh, vidoll, vivid, guild, blood, miyavi(nu e trupa), unsraw, lm.c, pierrot, alice nine, SuG, DIO, x-japan, etc... sper ca o sa iti placa astea, daca nu le stiai dejatongue