| SṫRαḯηυℓ a întrebat:

Stiti grupa asta Simple Plan? mie imi place cum ei cinta da voua?

Răspuns Câştigător
| mamammamamma a răspuns:

Mie imi place welcome you my life, save you, perfect foarte Tare SiMpLe pLaN`

3 răspunsuri:
| rainbowstrings a răspuns:

Simple Plan, după părerea mea este cea mai bună trupă punk. Îmi plac melodiile: Perfect World, Perfect, Welcome to my life, Your love is just a lie, Untitled, Vacation. O Trupă Gen SP : Secondhand Serenade. Primesc fundiță te rog?batting eyelashes

| Selena54 a răspuns:

Daa.imi plac fooarte mult :X

Cel mai mult imi place jump si welcome to my life love struck

Dar mai ales jump.:X

| alice_2151 a răspuns:

De fapt e trupa mea favorită! Au niște melodii super! :X:X