| ireall a întrebat:

Stiti majoritatea melodia Rush love - Ryan & Radu, versiunea in spaniola. Care sunt versurile refrenului: 'Solo en mi corazon siempre estaras, el sentimiento es ---- duele el amor'. Ce cuvant/cuvinte lipseste/lipsesc?

3 răspunsuri:
| Madalin a răspuns:

El sentimento es pe spaniola nu stiu da stiu pe romana ce zice el pe spaniola zice ca sentimentul e la fel. funda plzz

| Ramona_5995 a răspuns:

Buna.
"desir" parca?
adica, doar in sufletul meu vei fi mereu, sentimentul inseamna ca dragostea doare, sau ceva de genu.
parca asa era.
pupicei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu "desir" e "decir"

:XAsta e sigur ca si eu am cautat si asa mi-a dat:*

Succes in continuare!