| Marii a întrebat:

Stiti melodia lu Alexandra Stan - One Million, ei bine mi se pare foarte cunoscuta si nu pot sa-mi dau seama de unde o stiu (ca ritm). Am cautat pe google si multi zic ca e la M&G furata, dar mie mi se pare ca am auzit-o acum mult timp. Aveti idee?

3 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Melodie de cacao

numa mili milion stie

| MykaEella a răspuns:

Canta doar "million" pentru ca nu stie altceva, nu are inspirate, nu poate sa compuna melodii care sa aiba sens si care chiar sa spuna ceva
P.S. Mihai Eminescu ne spunea ca e usor sa scrii lucruri care sa rimeze dar e greu sa spui ceva cu adevarat si care sa aiba sens

| UrsuletzMicutz a răspuns:

Melodia asta e pentru mili milion de cocalari...Are voce buna pacat ca si-o iroseste pe melodii de cacao...Parerea meabig grin!