| laura_9178 a întrebat:

Stiti melodii latino gen :: cristian castro -ten valor ( http://www.youtube.com/watch?v=wFr3wzXzqjI ). pentru cea mai frumoasa melodie dau fundita :*

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| biiiabyby a răspuns:

Pai mi-a venit in minte o melodie a lui Beyonce.Nu mai stiu exact cu cine canta, dar melodia se numeste "Corazon Gitano" parca.

Ninel Conde-El espejo

Ninel Conde - El Bombon Asesino

| Adryano_4588 a răspuns:

Eu as spun sa asculti :andra-abelia...chiar daca andra e romanca melodia e in portugheza...winking

| Kry_9749 a răspuns:

Cristian castro- por amarte asi
Jennifer Pena - Hasta el fin del mundo

| Anonimusss a răspuns:

Este frumoasa si melodia por amarte asy tot de cristian castro