| Dellsurici a întrebat:

Stiti muzica misto rau? Acceptabil Justin Bieber

4 răspunsuri:
| klaudytza a răspuns:

Piesele sunt următoarele:

Favorite Girl
Down to Earth
Bigger
One Less Lonely Girl
First Dance
Love Me
Pe data de 23 martie 2010 el a lansat albumul My Word 2.0.

Piesele sunt urmatoarele

Somebody To Love Remix feat Usher
That Should Be Me
Never Let You Go
Up
Eenie Meenie feat Sean Kingston
Overboard feat Jessica Jarrell
Runaway Love
U Smile
Stuck In The Moment
Pick Me
Baby
Justin Bieber a inregistrat melodia "Never Say Never feat Jaden Smith" pentrul filmul "The Karate Kid"

Melodiile care nu sunt incluse in niciunul dintre albume sunt urmatoarele

Common Denoinator
Kiss and Tell
Rich Girl feat Soulja Boy
Where Are You Now
:*. succes:*. sper ca te-am ajutat.
a sa nu uit...laughing fundita

| Sk8kOsMyN a răspuns:

Daca vrei Justin Bierberitu inseamna ca vrei si un."N@omi" laughing sau niste Ion dolanescu- m-am nascut intre pi. dari laughing))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu, tu ce consideri ca este "misto"?
Sunt atatea genuri de muzica.
Muzica "misto rau" pentru mine este cea care exprima ceva, versurile sunt inedite, originale, artista / artistul are o voce placuta si negativul melodiei sa fie potrivit cu starea si mesajul pe care il transmite (ceva mai lent la o melodie trista, de exemplu ).
Dar pentru tine? Bafta sa gasesti ceva pe gustul tau.