| Teodoragnis a întrebat:

Stiti niste albume cu muzica pop, rock, dragoste care sunt populare sau care va plac voua? Funda pentru cele mai frumoase!

1 răspuns:
| Alecssa a răspuns:

Tot ce e de la Epica, Within Temptation, Nightwish, Bullet for my Valentine, Guns n Roses, Green Day, Iron maiden, Eyes set to kill, Tokio hotel, 30 Seconds to mars, Linkin Park, Evanescence, We are the fallen, Simple Plan, Alice cooper, ozzy osbourne, HIM, bon jovi etc. NoROCK!