| AurelianStochițoiu97 a întrebat:

Stiti site-uri cu muzica de orice gen? astept raspuns

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

@Jelli se complică pentru că youtube-ul e pe bază de căutare, adică cam trebuie să știi ce vrei, măcar formația, numele cântecului sau al genului de muzică trebuie să-l ști.( deși dacă e să ne luam după tagg-uri am văzut odată la un videoclip Metallica "Cool pop music"... deci mda).
În schimb pe alte site-uri există o listă organizată a formațiilor după genuri sau sunt promovate formați noi, topuri etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.youtube.com
De ce mama naibii vă complicați cu altele :|?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Last.fm
http://www.last.fm/

Cred ca e cel mai cunoscut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@FuckTheSystem, ok. Thx.