| OnUtZzZaAa a întrebat:

Stiti vreun profesor de canto in baia mare si sa imi unde gasesc regulamentul ursuletul de aur-baia mare 2011 va rog sa-mi spuneti

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

In Baia Mare, functioneaza Scoala populara de arta care are destui profesori de canto. Intereseaza-te despre cursurile de canto organizate de aceasta scoala--- vezi info. de aici :http://www.informatia-zilei.ro/......an-scolar/

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intereseaza-te la clubul copiilor, ei sunt cei care organizeaza "ursuletul de aur". Poti sa te inscri la club si ai parte si de profesor.