| perceive a întrebat:

Stiti vreun program unde se compun melodii? nu vocea, ce sunetele, fundalul, nu stiu cum sa zic! un fel de negativ original!

6 răspunsuri:
| tymo20 a răspuns:

Incearca M1 Le.Pe ala il folosesc eu.

| anku_4913 a răspuns:

Poti incerca virtual dj... e destul de bun, pot combina melodii etc. http://www.virtualdj.com

sau daca nu search pe google;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Goldwavetongue eu pe ala il folosesc si e destul de bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratioare prima data iti zic eu ce sa faci ia-ti o orga dupa aia ia asa acustica mix mp3 de pe net si poti sa iti faci piesele fara sa mai stai pe ganduriwinking... e cel mai simplu... daca vrei ceva complicat iatu frutyloops poti sa iti faci muzica cata vrei da iti trebuie un pc foarte performant pentru frutyloops si o placa de sunet performanta ca sa ai o calitate buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu. Intra pe www.wipeka.com si ai acolo ce iti doresti. Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga.eu stiu, http://www.google.ro/