| Karina1333 a întrebat:

Stiu ca (,) cand eram mica, era o melodie care imi placea foarte mult. Era o tipa plinuta cu parul scurt bob, care canta o melodie cu Ciara, si prin videoclip aparea dansand in trening galben cu negru pe un fond alb, si la un momentdat vine un baiat si ii da un inel pe un lantisor. Asta era prin 2008 sau ceva de genu. Ma poate ajuta cineva? :3

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am gasit raspunsul la intrebarea ta, insa ca sa nu mai pui virgula aia, te poti exprima asa" Stiu ca atunci cand eram mica..."