| addictEd_4372 a întrebat:

Stiu ca este unpic cam tarziu ca sa discutam acest subiect, dar am aflat mai tarziu de TPU, Voi cum credeti ca a muri M. J? S-a sinucis ori a luat astile prea multe si a cedat?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Eu cred că starea de sănătate precară şi pumnii de medicamente pe care le lua l-au răpus. Dar cine-s eu să îmi dau cu părerea despre Michael Jackson? happy Un lucru, dintre toate, este cert: el nu mai trăieşte. Să-l lăsăm să se odihnească în pace...
Numai bine!
Pumpkin Pie

| Rucky a răspuns:

A luat o supra doza oh go on. Oricum si pastilele devin un fel de droguri daca exagerezi.

| Rucky a răspuns:

In primul rand poate si acel doctor a contribuit la moartea lui, dar in orice caz si M. J a contribuit la moartea lui mai mult de 50%, pentru ca atunci cand lua pastilele era constient si in al doilea rand gandeste-te cate operatii estetice a avut.

| Bbbloxber a răspuns:

A fost omorat!
Daca vrei dovada scrie pe youtube " demascarea industriei muzicale" daca vrei sa intelegi ceva uita-te de la ep. 1,
si sunt traduse! O sa vezi ca pana si familia lui M. J. spune ca a fost omorat si nu de doctorul ala!

| pysy_5737 a răspuns:

Pai uite vezi documentarul acesta.''demascarea muzicii industriale". poate e ceva interesant aici spune despre michael jackson cum a murit si care a fost fapta pentru care el a murit.nu pot spune ca intr-adevar cred acest documentar.dar nu cred ca michael jackson a murit pentru ca avea o viata frumoasa(chiar daca putin chinuita),cariera, familie, bani multi si nu sa sinucis singur fiti siguri de asta si finca a luat medicamente si sa facut alb nu e adevarat astia de la portv nu au ce face.nu e adevarat.el a fost otravit cu un virus a fost infectat cu un virus se numeste''vitiligo''. urmariti documentarul toti utilizatorii iar tu addict convingete singur.te pup

| clau44 a răspuns:

Uneori durerea insuportabilă, poate duce la abuzul de medicamente.