| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca va place muzica adevarata, asa ca vreau sa va ofer Bethowen. Nu e ceva greu, o piesa usor de digerat, chiar si de cei care nu asculta genul asta.
http://www.youtube.com/watch?v=ruy3k77nbno
Cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Ca de obicei muzica propusa de tine pentru a o audia, este superba si ne ajuta sa ne deschidem coarda sensibila a inimii noastre. Iti multumesc pentru ocazia oferite si cu acest prilej am audiat si postarile facute de blue_butterfly, care au fost superbe.
Un Craciun minunat pentru tine BRO, precum si pentru toti userii TPU.

| Katiee^^ a răspuns:

Eu nu prea ascult Bethwen, dar melodia aceasta chiar imi place happy Totusi, cred ca am facut o indigestie :-s

| Munchkin a răspuns:

Moonlight Sonata...preferata mea. E relaxantă, nostalgică...superbă.

| Andromedda a răspuns:

Imi place...mai ascult Bethowen din cand in candhappy

| Seline a răspuns:

Pana sa dau click pe link, aveam impresia ca e o melodie celebra, gen fur elisehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro n-ai somn iubitule laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sint vampir, sa nu uitam. Vampirii bintuie noptile si uite, asculta si muzica culta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vazut ca l-ai bantuit si pe Bethowen sa ne tina companie.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rebeca, esti una din persoanele care ma astept sa aprecieze muzica astawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumoasă piesă, dar ai nevoie și de scule adevărate ca să obversi fiecare detaliu din muzica asta. Și în niciun caz nu se ascultă de pe YouTube.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiam eu ca o sa va placa si o sa va mai rasfat din cind in cind, asa cum v-am obisnuit, cu diferite genuri muzicale. De ce diferite? Pentru ca nu te poti multumi cu un singur gen de muzica, fiecare gen are propria sa rezonanta, propriul sau ecou in sufletele noastre si asupra psihicului nostru happy