| soph999 a întrebat:

Stiu o melodie care imi place f mult dar nu stiu cum se numestesaddeci suna cam asa:i wonder why, i wonder how cred ca e refrenul dar mai mult nu stiu...am auzit-o undeva si mi-a placut si as vrea sa o ascult am cautat pe youtube dar nu am gasit-ostraight face
daca stiti cum se numeste plzz helphappy

Răspuns Câştigător
| rebb a răspuns:

Cred ca era de fapt i wonder how, i wonder why, yesterday you told me about the blue blue skye \:d/...eu zic ca e fool's garden-lemon treebig grin.

4 răspunsuri:
| rebb a răspuns:

Fool's garden-lemon tree

| soph999 explică:

Da! multumesc, asta era:Fool's garden-lemon tree! Mersi mult,@rebb o sa iti dau fundita dar acum nu merge nu stiu exact de cebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glenn Jones - I Wonder?

| luckyman a răspuns:

Se numeste " Yellow lemon tree" - Fool's garden
Auditie placuta. O poti face pe you tube sau pe trilulilu.