| andreii2 a întrebat:

Stiu un baiat din Barlad care canta melodii rap.Il cheama Ionut Pala
( Pala e prescurtarea de la numele de familie pe care nu il stiubig grin)
Are melodii si videoclip pe youtube dar nu le-am gasit. E cineva din
Barlad, vaslui sau alt oras si ma poate ajuta cu melodiile?

Răspuns Câştigător
| andreea62 a răspuns:

Andrei, chiar nu stiu dar mai informeaza-te siu de pe alte site0uri cu siguranta vei gasi, si chiar daca, nu il poti intreba? sau nu e in acelasi oras/sat cu tine? oricum cu siguranta vei gasi macar ceva asemanator cu ceea ce cauti.

6 răspunsuri:
| andreii2 explică:

Da multumesc pentru raspunsuri.
M-ati ajutat
Pacat ca am dat fundita inainte:p

| BiiaSM a răspuns:

Il cheama Paladuta Ionut...si e varmiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da id mess:emy3my94, e prietenul meu am toate melodiile video tot iti dau si site... www.mcpala.tk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da id mess:emy3my94 , e prietenul meu am toate melodiile video tot iti dau si site... www.mcpala.tk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe site-ul lui www.mcpala.tk :) sau scrie pe youtube PaLa - Pentru ea Numele albumului si gasesti toate piesele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are id de mess jony_mafiotul2006