| cocowx a întrebat:

Sunt disperat, am cumparat o chitara electrica si nu stiu ce nume sa-i pun. Aveti vreo sugestie?

11 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Amanda Todd.

evenso
| evenso a răspuns:

Nu stiam ca se da nume si unei chitare happy
Dar primul nume ce mi-a venit in minte este Bengi tongue, in limba turca inseamna etern, fara sfarsit, nemuritor.
Ce zici?winking

| Nucreeed a răspuns:

Gwinbleidd

| Thunderstruck a răspuns:

Nu e un obicei foarte intalnit sa pui un nume unei chitare, dar daca tot vrei atat de tare, nu trebuie sa cauti pe net.Am o chitara cu care am petrecut mai mult timp decat cu orice om din viata mea si inca nu i-am dat un nume, nu simt nevoia.

| Wøodenpints a răspuns:

Îţi înţeleg disperarea. Şi mai mult de atât, înţeleg cât de mult te pasionează pe tine cântatul la chitară şi cât de original eşti dacă numele chitării esten singura ta problemă care cere rezolvare.

| MaliciousDeath a răspuns:

Geta,lol.
Ori Shagrath.
Sau mai bine Darth Vader/Maul daca tot e electrica.

| AlecsPAD a răspuns:

Mai bine ii pui Robben sau Frank

| ToxicSmile a răspuns:

Dolly ^^ laughing
E nume de caine dar nu conteaza rolling on the floor.
Alte idei laughing :
Cheia Sol
Do-Re-Mi
Voio.

| Corynna13 a răspuns:

Mirela laughing ( pentru ca mi, re la sunt note muzicale big grin) Glumesc. Oricum, de obicei am observat ca cei care pun nume chitarelor le pun un nume de fata happy Depinde si de ce iti place tie.
Cateva nume care mie imi plac: Elektra, Storm, Raven, Sunset. cam atat happy

| GhiolbanAurel a răspuns:

Uite niste nume:
Jimi
Gigi
Gimi

| izabela233 a răspuns:

Pai cam ciudat dar rok roky chiti jesy jim jon frank beni gimy gioe dede nimic nina nini...