| rebela_3712 a întrebat:

Sunt foarte pasionata de muzica si nu stiu pe care sa o aleg dintre : David Deejay si Dony-Temptation sau AlexUnder Base feat Lys-Drums...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

David Deejay si Dony-Temptation.

7 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

AlexUnder Base feat Lys-Drums

| Kqzu97 a răspuns:

David Deejay si Dony-Temptationlove strucklove struck

| DjAndrea a răspuns:

AlexUnder Base feat Lys-Drums love struck

| RaLuCa_7165 a răspuns:

Ambele st super coool dar eu personal as opta spre Alexunder Base si Lys-Drums, pentru ca este mult mai ritmata mult mai...nsh...mai "cool"

| alexandru8999 a răspuns:

David deejay si dony temptation

| ManoleParkour a răspuns:

Vrei să depăşeşti orice obstacol în calea ta? Atunci trebuie să ştii ce este parkour-ul – sportul extrem, care te pregăteşte să depăşeşti orice piedică într-o situaţie de urgenţă, fie gard, bancă, balustradă sau clădire. Fondat de David Belle în Franţa, Parkour-ul e devenit o formă de divertisment şi o modalitate de a petrece timpul liber şi pentru ManoleParkour din Chişinău, inclusiv pentru colegul nostru Sandu Luchiţa, care ne spune mai multe despre acest sport.

un vot va rog si un coment :

http://www.youtube.com/watch?v=FMDTwpWN5Hw

| edy_9879 a răspuns:

David Deejay si Dony-Temptation