| ThinkPink a întrebat:

Sunt pe aici fani Linkin Park sau Muse? Daca da, ce melodii va plac?
Daca ne nimerim, dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| denisa17 a răspuns:

Ador linkin parca:X:X:X

imi place mult leave out all the rest
numb
in the end
New divide:X:X:X
si piesa asa mai noua the Catalyst
shadow of the day... mi se pare ca i diferita fata de ce fac ei normal tie nuhee heedar imi place

ador vocea lui chester:X

braking the habit nu o sa o uit niciodata am atatea amintiri cu piesa asta:X

si valentine's day :X:X ooooo ce mai piesa:*:*:*:*

ma bucur ca mai vad fani linkin parcabatting eyelashes

13 răspunsuri:
| georginika a răspuns:

Ador formatia Linkin Park love strucklove strucklove struck.Imi plac la nebunie :Numb, In the End, New divide, Fait, Breaking the heaven

| AleandraIleana98 a răspuns:

Da eu sunt fana la Muse imi place Neutron star Coulision deorece are secvente din eclipsa filmul meu preferat si la Linkkim Park imi plac In the End si Leave all out of rest

| diana a răspuns:

De la Linkin Park imi place piesa Hit The Floor si de la Muse, I belong to you.

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Ewwwww:X:X; X sunt cei mai tari si imi plac toate mel lor :x:X:X app imi dai si mie id tau in partikular;))

| Angiutssa a răspuns:

Mare fan LP:XImi place toate melodiile, dar cel mai mult Runaway Papercut, Hit the floor si Pushing me away.

| Angiutssa a răspuns:

Mii de scuze, am scris place in loc de plac.straight face

| Vanity a răspuns:

Dar ce ziceti de My December LP?:X

| Bert a răspuns:

Linkin parca- faint si somewhere i belong

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt chiar fan Linkin Park sau Muse ( in sensul ca nu am ascultat prea multe melodii ale lor ) insa imi plac : Muse-Supermassive Black Hole si Linkin Park-Leave Out All The Rest.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place Linkin Park new divide the catalyst meteora reakind the habit fait in the end crawling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca nimeni nu a auzit From the inside e cea mai tare melodie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la lp imi plac apropae toate. inca din 99' cand sau lansat pana in zilele noastre. tias recomanda GIVEN UP; Place 4 my head; breaking the habit; numb; in the end; what i've done; faint 'bleed it out; no more sorrow ...lista ar continua cu zeci de melodii.

| §K®Ϋ$§ a răspuns:

Linkin Park-In the end big grin