| LanaSpectrum a întrebat:

Avem fani Linkin Park pe aici?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, avem fani Linkin Park pe aici, sunt unul dintre ei. Fani Linkin Park sunt peste tot in lume, si cu aceasta ocazie, ii salut pe toti.

| LanaSpectrum explică (pentru anonim_4396):

In cazul asta, si eu ii salut pe ei, ma bucur ca sunteti destui si ca oamenii nu sunt interesati numai de Lalalala Band sau de "ce melodie e la secunda x din clipul y". Grüße aus Berlin, für alle Fans!

14 răspunsuri:
| Demise a răspuns:

Da. big grin

| al3xander a răspuns:

Eu sunt unul happy

| KristalPop a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prezent big grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că da.

| SymphonyOfDestruction a răspuns:

A fost trupa mea preferata pana acum un an. de atunci ascult thrash metal, heavy, groove, rock clasic. consider ca este o trupa buna pentru rockeri incepatori. oricum majoritatea dintre voi o sa treceti pe metale grele sau pe rock clasic. nu-metalul e caracteristic pentru incepatori.

| LanaSpectrum explică (pentru SymphonyOfDestruction):

Ei nu sunt in totalitate nu-metal.

| Aprettylittleliar a răspuns:

Prezentă!

| GabiPiff a răspuns:

Da AM toate melodiile! wowwwwwwwwwwwww

| Licuriiici a răspuns:

Da.happy

| petrika11 a răspuns:

Normal. ca dalaughing

| lilianu a răspuns:

Eu sunt acela care asculta de la 10ani