| anonim_4396 a întrebat:

Sunt singurul care este de parerea ca muzica populara este de ****? Analizati putin despre ce se canta in muzica populara bautura,cum sa bati mai bine femeile, dusmani si alte prostii care nu inseamna nimic.Acum sa nu sariti ca vai asta e muzica de petrecere si ca la un pahar se asculta si ca e muzica care ne reprezinta pe noi etc.Eu nu vreau sa fiu reprezentat de o muzica care ma invata sa beau vinul cu borcanul si alte prostii de genul asta.

5 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

Miroase a confuzii.

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Muzica populara era la moda acum multi ani. Acum tot ce vei auzi este eminem, parazitii sau melodii de rap/dubstep.
Personal, urasc muzica populara.

| AleexisViol3t a răspuns:

Nu, nu esti singurul.

| Șoric_Cristina_1999 a răspuns:

Cultura ta generala este egala cu 0. Muzica populara de care spui tu, este cea de petrecere care prinde la public, cu un usor umor. Muzica populara reprezinta autenticitatea poporului nostru, folclorul.Imi pare rau pentru tine ca ai o asa parere despre muzica populara. Mai documenteaza-te inainte de a-ti da cu parerea. Daca ai ascultat 3 melodii, asta nu inseamna ca in toate melodiile se canta despre aceeasi tema laughing

| VictorJulien a răspuns (pentru Șoric_Cristina_1999):

Logic ca muzica populara reprezinta autenticitatea poporului nostru, doar romanii pot face o muzica atat de proasta.