| uzername a întrebat:

Sunt un baiat ceva mai nestatornic si ma cert extrem de mult cu prietena mea desi tin mult la ea, o fac sa sufere fara sa vreau de multe ori... acuma suntem certati si vreau sa ii trimit o melodie care sa exprime ceea ce simt eu. idei?

4 răspunsuri:
| Scarbo a răspuns:

Poate.

| Swaggggg a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=QR3UpxJ_KFc Melodia asta s-ar potrivi cel mai bine.Fa-o sa se simta bine alaturi de tine :) spune-i cuvinte frumoase s-ar simti bine alaturi de tine, si incearca sa eviti certurile.( funda?)

| laura1234567890 a răspuns:

Pai ca tot a venit vara ai putea sa trimiti melodia ''vara rece '' de kamelia