| iul1a999_2467 a întrebat:

Sunteti fan 2NE1? daca nu intrati pe www.youtube.com/2ne1 si spuneti-mi de care va place! va rog frumos!

7 răspunsuri:
| Alii a răspuns:

Da sunt fanalove struck... Cel mai mult imi place Bomlove struck. Ipplove struck.Bommie:d.II atat de dragutsalove struck.Care e pref ta:X?

| analoveskorea a răspuns:

Da, sunt fana, ador ca-popul si implicit pe fetele astea:X:X, imi place de Dara si de Bom desi toate sunt foarte dragute si talentate

| ZeDe a răspuns:

Wow frumos fetele ar trebui sa se imbrace in mov laughing))))))

| HaNeul a răspuns:

Eu sunt mare fan 2ne1 si al ca-popului.si ador aceasta melodie. fwunda?

| HaNeul a răspuns:

Eu sunt un mare fan al ca-popului si al trupe 2ne1.ador mel astalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot spune ca sunt chiar fan 2NE1 dar imi plac cateva mel. sper exemplu Fire si Clap your hands.Eu sunt fan BIGABANG si am ajuns sa ascult 2NE1 dupa ce am citit despre "varianta feminina" a BIGBANG-ului si dupa ce am vazut pe youtube toate combinatiile posibile intre CL, Sandara si GD.si altii din trupa.In general imi place ca-popul, dar nu stiu sincer de ce CL e liderul grupului.canta foarte "robotizat" mai ales in melodiile inregistrate ca live mai merge.Sandara si Minji sunt vocile cele mai bune din 2NE1 dupa mine

| Annna12345 a răspuns:

Mie imi place trupa 2ne1, iar favorita mea este:CL.