| anonim_4396 a întrebat:

Te poti indragosti de o vedeta? Imi place de Enrique Iglesias.

19 răspunsuri:
| MM a răspuns:

Te indragostesti de o imagine, de un stil, nu de OMUL din spatele vedetei.

| daniDeeDee a răspuns:

Eu o vreau pe Beyoncé laughing love struck

| Alex >D a răspuns:

Eu sunt baiat si m-am indragostit de Sebatian Bach, daca il vad imi fac griji pentru orientarea mea sexuala rolling on the floor

Dan

| ali_8949 a răspuns:

Te poti, numai ca partea nasoala e ca, nu o sa o ai niciodata.

| Sabwy a răspuns:

Orlando Bloom e al meuuuuuuuuu:p

| conflict a răspuns:

Julia Robert's a fost prietena mea in copilarie tongue

| fzcsm a răspuns:

Mie imi place Mariah Carey! E buna de tot!

| dragutza a răspuns:

Poate u te-ai indragostit de felul lui de a fii, ai citit multe barfe despre el si cand spun barfe ma refer la ceva de bine sau iti plac pre mult melodiile lui! dar sa stii ca iti dau dreptate nu arata rau deloc!happy dar mie imi place zac efron, este super dragut!

| Gabry a răspuns:

Sa-ti placa la vedere, cum se comporta, da! Dar de indragostit nu, pentru ca nu ai de unde sa stii cum e el de fapt ca persoana, adica nu-i cunosti calitatile si defectele!

Si @sabyna, Orlando Bloom e al meuwinking

| DontAsK a răspuns:

Daca ai specificat ca iti place, ai spus un mare adevar, pentru ca de placut e usor sa-ti placa, dar nu cred ca te poti indragosti de televizor.

| Danut4 a răspuns:

@Dan si eu m-am indragstit de Emin3m si la fel ca tine imi fac crij daca ne intalnim noapte rolling on the floorlaughinglaughing

| Nemesis_9263 a răspuns:

Si mie imi place David Beckham dar asta nu inseamna ca voi ajunge sa fiu cu ellaughing

| mihaela_9665 a răspuns:

Da poti. Dar e doar o fantezie.Si da imi place mult de Enrique Iglesias.

| Ofiintă a răspuns:

Nu te poate invinovatii nimeni pentru sentimentele tale. Poate esti la pubertate unde indragosteala o ia cam intotdeauna. Mi s-a mai intamplat si mie sa fiu indragostita dar cu timpul cat am crescut mi-a fost scarba de acel sentiment pe care il simtisem atunci 5 ani desi eram doar un copil Insa pana la pubertate cand esti mai mica o lunga perioada de timp nu esti indragostita de nimeni o perioada de timp iti place de cineva dar nu la fel de nebuneste ca si la pubertate. Sa fim seriosi stiu ca mori dupa el te-ai uitat la poze, interviuri etc. Dar cu ce vreau sa te incurajez este ca dupa 4 ani nu vei mai simti la fel Vei fi mai cu picioarele pe pamant
iti urez bafta
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eh, si tu acum... de Enrique imi place si mie, am spus-o mereu, dar nu sunt indragostita de el, nu am cum...Imi place de el ca barbat, e un tip sexy, are ceva ce ma atrage, mi-ar place sa am langa mine un barbat in stilul lui, dar atat, nimic mai mult, incerc sa imi gasesc propriul meu Enrique in viata de zi cu zi happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da dar de ce nu ma pot indragosti de alta cineva? am incercat sa fiu cu cu baiat dar nu pot.cine imi poate raspunde? cate o data imi doresc sa il vad.

| aNgeLitoOqueviVeEneLinFierNomArIA a răspuns:

Doar iti place de el dar nu ai cum sa te indragostesti[-x decat daca ai sansa sa te intalnesti cu el macar odata...:p

| ioana_9061 a răspuns:

Nu ai cum sa nu iti placa un cantaret, dar sa te indragostesti de el si ca vrei sa fi cu el sincer este doar o fantezie.Cand eram mai mica mi-a placut de Marius Nedelcu, dar cu timpul dupa ce am mai crescut am renuntat la acest sentiment.Nu ai cum sa nu iti placa Enrique Iglesias nu numai pentru ca canta bine da si cum arata. Tie iti place de el ca artist nu ca un om simplu.

| deedee2000123 a răspuns:

Poti sa te indragostesti de o vedeta