| sweetgirl_3609 a întrebat:

Ce va place mai mult Enrique Iglesias sau Britney Spears?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Aoleu, multumesc de intrebare!
Evident ca Britney! sunt si fan am spus-o de atatea ori.fiecare asculta muzica in care se regaseste si care ii place.Sa stii ca ascult si Enrique. laughing da nu imi prea place noul single i like it.prea comercial. straight face

12 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

Imx star, daca tu ai notat raspunsurile cred ca faci o greseala...ai pus o intrebare unde raspunsul poate fii diferit in functie de persoana... daca tie iti place Britney Spears ast anul inseamna ca toti trebuie sa raspunda cum te astepti tu. Iar eu il prefer pe Enrique Iglesias.

| Mjdolhfi a răspuns:

Enrique:X

Răspuns utilizator avertizat
| heroforyou a răspuns:

Enrique iglesias!

| yunnyaaa a răspuns:

Enrique Iglesias love struck

| RaduPetrisor a răspuns:

Eu sincer prefer maroon 5 atb, sau adam lambert dar mise pare ca enrique canda mai frumos ca britney. app gusturile nu se DISCUTA.ma refer ca poate sa iti placa de oricine chiar jb(mie nu-mi place)fara sa iti pese de ce zic alti.Nu m-am exprimat chiar bine da sper sa intelegi...

| OOodesOOo a răspuns:

Enrique :*

| crissti a răspuns:

De o mie de ori enrique happy pentru ca el nu isi modifica vocea la fiecare melodie, el mai pune mana si pe cate un instrument nu numai pe mouse si tastatura pentru a-si face muzica si pentru ca versurile lui chiar iti inspira ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enrique

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ENRIQUE desigur! dar eu prefer Maroon5, trupe de genul asta...

| Cjay a răspuns:

Enrique Iglesias!:X\:d/

| Claudiuuuu a răspuns:

Aceste două persoane nu se pot compara.

Mie unul îmi place mai mult Britney Spears!