| BlondaBlondii a întrebat:

Știe cineva cat cere Ghiță Munteanu pentru un program la nunta? As vrea sa ii fac o surpriza fratelui meu la nunta lui și aș vrea să știu cam cat cere.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde pe cata vreme il vrei, daca vrei sa-ti cante 2 cantece sau sa cante 3 ore, intre 2000 euro si 10.000 euro.
Nu se deplaseaza nici un cantaret, fara un minim de 2-3000 de euro.

| ReZiSTorr a răspuns:

Varului meu ii canta la nunta in septembrie (sper ca se mai tine inca ) si a cerut 6000 de euro pentru o noapte intreaga