| Vip3r13 a întrebat:

Știe cineva cum se numește melodia din link de la 00:20?
O caut de 10 ani happy
Multumesc tuturor!

https://youtu.be/tQTPqYdNdjY

4 răspunsuri:
| summergirl345 a răspuns:

Am încercat să caut dar nu merge. Tot ce pot să îți zic să faci este să descarci videoul (cauți pe Internat download Youtube videos free online) sau ceva și descarci videoclipul, după sa folosești o aplicație în care să decupezi videoul și să extragi numai partea în care se aude muzica, după folosești shazam sau Google Assistant sau Siri (dacă pentru Siri - numai pentru Iphone e așa ceva) sau să folosești un căutător de muzică online. Îmi pare rău că nu pot să îți zic numele melodiei, dar dacă vrei poți încerca cu metoda asta, căci eu n-am încercat-o.

| vasile2222 a răspuns (pentru summergirl345):

Am incercat eu ieri asa. Nu merge.

O alta varianta e sa folosesti un Sound Equalizer/ceva soft de editare audio si sa incerci sa elimini vocea reporterului ca sa auzi cuvintele din piesa. Apoi cauti cuvintele pe google.

| Vip3r13 explică (pentru summergirl345):

Am incercat absolut toate metodele și toate aplicațiile disponibile pe internet la aceasta ora.
Am tăiat, am separat voci, am făcut orice. am întrebat dj. am întrebat pe toată lumea. nimeni nu știe cum se numește aceasta piesa sad
Google nu o recunoaște, nici shazam, nici un alt program, se aude prea puțin...
Am scris cuvintele în Google, în programe, în tot. Nimic

| Vip3r13 explică (pentru vasile2222):

Am făcut și treaba aceasta, bine, ma rog, nu eu, un prieten care le are cu astea. e expert sa zic asa. însă fără rezultat. Zici ca e de pe alta planeta melodia laughing