| Alessyaaa a întrebat:

Tocmai am ascultat o melodie pe youtube, dar nu stiu cum se numeste.Versurile sunt ceva de genu:Oare, e o intamplare...sau in fine, ceva de genu, interpretul era pe scena si nu se auzea bine.Va rog, daca stiti melodia :d puteti sa-mi spuneti cum se numeste.Multumesc anticipatkiss

5 răspunsuri:
| aLixx a răspuns:

Interpretul era pe o scena a unui concurs sau spectacol?happy

| Def a răspuns:

Shock - Arzi ca un foc

| Alessyaaa explică:

Nu, era ''ce noroc''am gasit-o oricum, mersi pentru raspunsuri

| Alessyaaa explică:

Da,era pe scena, mi-a spus titlul, dar nu gasesc melodia...