| HelloKitty_9514 a întrebat:

Tot caut videoclipul official a lui Michael Jackson-Who Is it si nu il gasesc pe net ...il tot da pe MVT si Utv...

6 răspunsuri:
| andrei12mj a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=C3CUn1BpGq8 si sa iti mai zic ceva, in videoclip este sosia oficiala care se numeste de fapt impersonator, numele lui este E-Cassanova

| Anonimăă_8652 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=C3CUn1BpGq8 uite-l sper ca te-am ajutat:D

| macgyver a răspuns:

Daca te intereseaza poti gasi si alte videoclipuri ale lui MJ pe allmapamond.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu caut cine la ucis pe michael jackson pwpici

| lory_8089 a răspuns:

Nu-i adevarat nu-i sosia lui este el doar in avion era sosia in rest este el