| Little Kid a întrebat:

Stie cineva videoclipul Michael Jackson-Dirty Diana? este un chitarist cu ditai parul' negru[ ca bill din THlaughing ]...il stie cineva? tot caut pe net dar nu gasesc nimicsad vreau informatii sau poze cu el
P. S.:e dragut de la spate, sa vedem cum arata la fata:-ss... poate e un mos:-&

Răspuns Câştigător
| lote00 a răspuns:

Chitaristul se numeste Steve Stevens. Si mie mi-a atras atentia, mi se parea super sexy. http://i116.photobucket.com/......n/ssmj.jpg

13 răspunsuri:
| Little Kid explică:

In poza care mi-ai dat-o nu e el... cel de care zic eu are parul ca a lui bill din th, nu cret...tzepos sa zic asa...si este mult mai slab
daca e vorba despre slash... m-am inselat complet

| Little Kid explică:

Uitati : http://www.youtube.com/watch?v=7Hg-IRZk4D0
pauza la min 1:47.cred ca cel din spatele lui michael e slash
pauza la min 2:38 si la 3:58.despre el vorbesc
nu stiu daca gasiti informatii sau daca il cunoaste cineva.in fine

| Little Kid explică:

Da, Steve Stevens este.era altfel in Dirty Diana.mersi lote00

| Brigitta a răspuns:

Cred ca te referi la Slashbig grin
A fost chitarist la Guns`n`Roses. Acuma e la Velvet Revolverbig grin
Si mie imi place f multbig grin

| roksyk a răspuns:

laughing Auzi! Este Slash, unul dintre cei mai celebri chitaristi.
Ador melodia aceea.

| mikki a răspuns:

Eu nu stiu exact cum se numeste insa pot sa-ti zic ca la turneele Dangerous si History a participat Jennifer Batten...si e chiar tare... pot zicewinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slash-fostul chitarist de la Guns'n Roses.este preferatul meu.aceasta este melodia mea preferata a lui Michael:
http://www.youtube.com/watch?v=LVYGcAJ53Q0&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Richie Sambora sau ala de la Guns'n Roses, nu mai stiu exact.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca este chitarista adica este fata nu baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"chitaristul" e o tipa, de fapt e chitarista lui MJ, care de obicei e blonda, dar in Dirty D e bruneta. Daca te uiti atenta la clip vei observa ca are tocuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L`am vazut si eubig grin prima data cand am vazut clipu la TV nu eram atenta si mai trageam cu ochiu din cand in cand si cand l`am vazut pe ala am zis in gandu meu: ce dracu face bill acolo? a stai ca nu e billlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, il cheama slash