| silviutzu97 a întrebat:

TPU! Cand imi pun unele melodii pe telefon si le redau imi apare o imagine. De exemplu la multe melodii pe care le am de la Eminem din albumul Recovery imi apare coperta albumului. Vreau sa stiu cum pot sa pun o imagine la o melodie ca sa imi apara cand ascult melodia respectiva. Am incercat pe la setari si in telefon si in PC dar nu stiu cum! Help

2 răspunsuri:
| silviutzu97 explică:

Bine bai dar eu nu stiu cum sa fac?laughing Am umblat la setari si nu stiuthinking!

| lion112 a răspuns:

Poza o pui din calculator. Cand deschizi melodia in Winamp iti poate aparea fotografia, de obicei a cantaretului sau coperta albumului, si date despre ea (numele, cantaretul, genul, anul,...). Daca datele nu sunt scrise poti sa umbli tu prin setari si sa le modifici. De acolo poti sa pui si o poza, care vrei tu. Apoi pui melodia cu modificarile facute pe telefon/Ipod.
Sper ca te-am ajutat big grin