| AlexTM97 a întrebat:

Salutare as vrea sa stiu cum pot sa elimin imaginile care apar la unele melodii. Mai explicit: Cateodata, cand descarc o melodie, aceasta are o imagine(in loc de fulgerul de la winamp), de multe ori este imaginea albumului. Vreau sa stiu cum sa fac sa nu mai apara acea imagine.

Răspuns Câştigător
| andreiask a răspuns:

Dai click dreapta in winamp pe melodie--- View File info... ---- Artwork si ai in dreapta imaginii, delete. dai pe el si ok