| Vladi4ok a întrebat:

TPU dati-mi manele triste, de exemplu:Tinos Elanios - Tot a mea tu esti; Danut Ardeleanu-Mama mea. FUNDA

Răspuns Câştigător
| mODIN a răspuns:

Da ma pis pe manelele tale! Du-te de aici ca faci tara de ras, tigan borat ce esti.

| MT_Gabriel_1995 a răspuns (pentru mODIN):

Fiecare dintre noi este liber sa asculte orice gen de muzica vrea, tu de ex. asculti rock, el doreste sa asculte manele thinking de ce atata discriminare? Recunosc, nu sunt eu fan manele dar totusi e un gen de muzica care a prins la multi. Asta nu inseamna ca tu trebuie sa-l judeci pentru ceea ce asculta el.
Tu sa fii in locul lui la vorbele care i le-ai aruncat fara sa te gandesti o secunda, cum te-ai fi simtit? Asa cum tu esti liber sa asculti rock asa e si el liber sa asculte ori ce gen de muzica vrea.
Nu mai fiti atat de rai cu oamenii din jur, nu traim in jungla, nu suntem ai nimanui, fiecare dintre noi are in familie fel de fel de persoane care le plac anumite lucuri, asta nu inseamna ca daca noua nu ne plac trebuie sa ne impotrivim lor.
Atat am avut de spus.
Nu ii iau apararea baiatului, doar am zis ce am gandit eu pe moment pentru ca m-a deranjat raspunsul tau chiar daca eu nu sunt fan manele, asemenea vorbe dor.

5 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Nu-s o fana a manelelor, sper ca asta sa te ajute. Uita-te la raspunsurile de sub funda acolo-s mai multe.http://www.google.ro/......http?/url

| Rakanishuu a răspuns:

Iti doresc ca la inmormantarea ta sa cante lautari.

| Andiiii a răspuns:

Mori lin și cu durere.

| BRLP a răspuns:

Nicoleta Guta-Ma lupt cu amintirea ta

Florin Peste si Denisa- Daca pozele-ar vorbi

Nicolae & Nicoleta Guta - Greseala Mea

Nicolae Guta-Adevarul doare

Nicolae Guta-Din vina ta

Nicolae Guta-Viata merge inainte

Nicolae Guta - Eu As Da Zilele Mele

Nicolae Guta Am Ajuns Sa Plang

Nicolae Guta - Stau siti plang urmele

Nici eu nu sunt fanul manelelor dar uite... Funda?