| anonim_4396 a întrebat:

Tu asculti muzica cu volumul dat la maxim? Sa Se SpArGa BoXeLe! \m/

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Ooo da, eşti d-al meu!

3 răspunsuri:
| giirkssss a răspuns:

Daa, foarte tare \dancing

| DyaElla a răspuns:

laughing Mai tot timpul... dar nu la boxele PC-ului ca mi`e mila de ele, ci la boxele mari ale tati cu care dadea muzaika in diskoteka... Le pun pe skara de afara si dau sonoru tare laughing. Au venit vecinii acasa la mine de vreo 3 ori, dar ii serveam cu o cafea si le trecea pe loc laughing
PS: boxele sunt inalte de 1.20 m si late de 1.00 mwinking

| TheGirlWithPoison a răspuns:

Logic laughing si ador basii mai ales day dreaming. traiasca muzica si traiasca Romania pentru ca face cea mai buna muzica \m/!