| anonim_4396 a întrebat:

Tu ce parere ai despre Fuego? rolling on the floor))

14 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Vai, ce amuzant, mă stric de râs, hahahahahaaa rolling on the floor... straight face

| Nyck21 a răspuns (pentru TeoPT):

Nu am nimic cu el dar cand, canta ''Impodobeste Mama Bradul'' ma stric de ras, sincer!

| PoUfOuLeTe a răspuns:

Nu am nimic cu el.Mi se pare insa o nesimtire ca de cand exista aceea melodie cu impodobeste mama bradul nu a zis nimeni nimic si de la inceputul anului toata lumea rade pe seama asta.

| AnYyCrZ a răspuns (pentru PoUfOuLeTe):

Pai si ce vrei sa plang?:O...Si de abia acum ne-am dat seama ce fel de melodie este...Si crede-ma:tie ti se pare o nesimtire acum, dar tot razi la o gluma de-a prietenului tau despre acest subiect. Fara supararewinking

| AnYyCrZ a răspuns:

E o intrebare capcana?thinkinglaughingFuego este un cantaret extraordinar,un om rafinat, frumos, idolul meu, sunt fanul nr 1, cat as vrea macar o suvita din parul lui...rolling on the floorCitat tata Floarealaughing

Răspuns utilizator avertizat
| KristalPop a răspuns:

Am un lapsus...
Cântăreţ dezinteresat de imaginea pe care o face.
La vârsta sa pe care o are, încă mai vrea să-i împodobescă mă-sa bradul.
Nici de atâta lucru nu e în stare.

| KoreanGirl a răspuns (pentru KristalPop):

Superbă descriere! :]]]

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Mie mi se pare un om la locul lui dar mai ales îmi plac melodiile lui.

| Anonimow a răspuns:

Va radeti ca idiotii unii...omu e un cantaret bun, pana la urma genul lui ne reprezinta pe multi.

| Dragoselu12345 a răspuns:

Impodobeste mama bradu'
rolling on the floor)
Haide fuegoooooooo

| lilianu a răspuns:

Mie mi se pare ca e un cintaret foarte bun ca cind ultima data a venit la noi in republica moldova sa cinte la palatul national, dar inainte de asta el a venit la nanul meu, ca nanul meu sa-i faca muzica deoarece nanul meu e un compozitor foarte bun si am avut ocazia sa-l intilnesc cu toate ca el traieste in rominia mie imi plac cintecele lui, apoi dupa ce i-a facut cintecele el le-a interpretat la palatul national, si va rog sa ma credeti ca a fost asa eu nu amagesc...

| andreeadoolce a răspuns:

N-am nimic cu el, de ce sa rad de el?!, el nu-i tot om ca noi si oricum macar el este un artist pe lumea asta, macar face ceva, nu leveneste ca noihappy

| Zuuzubaii a răspuns:

Ca esti JB. happy