| anonim_4396 a întrebat:

Uitati, doar pentru ca ascult muzica dance inseamna ca nu ascult muzica buna? Vreau sa spun ca eu pot aprecia cu adevarat muzica punk/rock si stiu ca este o muzica buna, dar simt ca dance ( gen INNA, Mattyas, etc. ) ma defineste mai bine... Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| WhiteWolf7 a răspuns:

Nimeni n-o putea zice mai bine decat LastChance.geniaal.

3 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Asculti ce iti place pana la urma. Nu te oblig eu sa asculti muzica buna. La 13 ani normal ca asculti muzica proasta, desi cunosc si persoane care asculta muzica buna la varsta asta.
Si da, daca asculti dance nu asculti muzica buna. Nu ai observat ca toate melodiile de acum au ritmul la fel si 4 versuri pe care le repeta de 5 ori? Aia e muzica? Daca zici ca te defineste muzica asta, inseamna ca mintea ta nu poate sa perceapa sunetele bune. Toti ne-am nascut cu creier, dar nu toti il folosim.

Bafta!

| LastChance a răspuns:

@Soranaiky1998, scoate AC/DC imediat de acolo!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Woodenpints : Gorillaz, AC/DC, Avril Lavigne, Lady GAGA, si in rest, am spus ca ma defineste, nu in sensul de sufleteste...intelectual rolling eyes etc...Am spus in sensul ca mie imi place sa ma distrez, sa petrec, si eu pot aprecia cu adevarat muzica buna ( asta conteaza ) doar ca ascult in special asta pentru ca pentru mine muzica nu trebuie sa insemne foarte mult dar vreau sa`mi placa melodia si sa pot sa o ascult cu placerewinking