| ody a întrebat:

Pe 14 august o sa am majoratul si nu prea stiu ce muzica sa-mi pun la majorat! Voi ce mi-ati recomanda? Eu ascult house, dance, vreau orice melodie dar sa fie ritmata(in afara de rock, sau muzica populara si fara manele), eu am o lista de melodii dintre care va trebui sa mai selectez! Voi ce ati avut la majorat? cum a fost muzica? Multumesc pentru raspunsuri! dau fundita

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm. David Guetta are melodii de party(cum ar fi: When love takes over; Love Dont let me go; Love is gone; Gettin Over you; Cant handle it right now, etc) sau Kesha, Flo Rida, Timbaland, Lady Gaga, Dj Tiesto, Rihanna, Britney Spears sau multi altii. sper ca ti-am fost de ajutor(David guetta merge perfect la party-uriwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley are multe melodi party kesha michel jackson demi lovato justin biber kristen stewart ashly tisdlei rihanna david gueta inna beonce sackhira jonas si lady gaga numai astea imi trec prin cap

| ♥ ღSellena♥ ღ a răspuns:

Iti recomand pussycatdolls-beep, daddy yankee-gasolina, justin bieber ft jaden smith-never say never, inna-amazing, inna-deja vu, christina aguilera-cant hold us down, rihanna-please don't stop the music... funditabig grin?

| parazit a răspuns:

Thaya help my, nu prea stiu ca eu ascult mai mult hip hop asaca succes