| anonim_4396 a întrebat:

Uitatziva :http://www.youtube.com/watch?v=Mbf8FwU4Q-A&feature=relat ed e super mie imi place mult

Răspuns Câştigător
| Ralucka_7047 a răspuns:

E mistoo love struck da`mi si mie fundita si iti raspund la toate intrebarile

2 răspunsuri:
| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

E faina ador camp rock2 l-am vazut de 5 ori. e foarte tare chiar daca doream sa castige camp rock mi-a placut piesa asta mult mai mult.asta,it`s on si we cant back down sunt piesele mele preferata.au avut ideei super producatori

| MrSpooky a răspuns:

E misto