| Cubulets a întrebat:

Uitatziva neaparat aici este incredibil nu?
http://www.youtube.com/watch?v=FV4EMzyJsqU&feature=playe r_embedded

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Se ştie că animalele, datorită unor mecanisme neelucidate încă, percep pericolul cu ceva timp înainte ca acesta să se producă.
Se crede că şi omul ar fi avut aceast simţ pe care l-am fi pierdut în timp.

| pwp a răspuns:

Foarte teree!
mereu am zis ca animalele sunt mai inteligente decat oamenii big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... e posibil si mie mi s-a intamplat la fel cu catelul meu acum ceva timp. A inceput sa fie agitat si sa se plimba prin toata casa de ici-colo