| jump a întrebat:

Ultrarapid.am nevoie de o piesa.nu gasesc s`o trag cam pe nicaieri...cine poa` sa`mi traga piesa de pe youtube in format mp3, ii spun ceva frumos si ii dau si funda si vot si mai tot ce se poate da. piesa :http://www.youtube.com/watch?v=45Q_JophPaI

i`m waitin`...

Răspuns Câştigător
| ZeePinkStar a răspuns:

Iti scot eu piesa si ti`o fac mp3 happy da`mi un mesaj cu id si ti`o trimit tongue

4 răspunsuri:
| jump explică:

Va multumesc amandorura ca m`ati sustinut in aceste momente grele si ca m`ati ajutat...cum ati putut. vreau sa le multumesc si mamelor voastre, ca daca nu ar fi fost ele, nu m`ati fi putut ajuta acum.mamele si voi sunteti N1 pentru mine.hee hee

zi frumoasa.

| ZeePinkStar a răspuns:

Oh, ce ne-ai mai multumit laughing eu ma bucur ca te-am putut ajuta happy

| Anonima_1513 a răspuns:

Intri pe vidtomp3 si bagi in caseta link`ul de youtubewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ma ai nevoie. da totusi poti intra www.file2hd.com bagi link'ul d la mel sh o faci in format mp3:P