| BuBu2403 a întrebat:

Un site de karaoke aveti? dar sa aiba si melodii in romana! Funditaaaaaaa\m/

Răspuns Câştigător
| DianaDidi95 a răspuns:

Pai ar fi karaokeparty.ro, dar acolo sunt doar pe engleza. Chestia tare e ca atunci cand canti o mel iti puncteaza...cu cat canti mai bine cu atat iti dau puncte mai multe. La sfarsitul melodiei vei vedea punctajul!
Funditsssssa? :*

2 răspunsuri:
| BuBu2403 explică:

De youtube si karaokeparty.ro stiu altele daca se poate

| Dαиełłe a răspuns:

Intra pe youtube si scrii acolo melodia ex:[O-zone -dragostea din tei Karaoke]...si iti da acolowinkingfunda?:X:X