| anonim_4396 a întrebat:

Una TPU! ajutati-ma...
Nu mai stiu cum se numeste o melodie, "imi sta pe limba" numele ei...

Pe fundalul piesei are acest negatin ca si in piesa asta https://www.youtube.com/watch?v=h-4PM1q8yYE&index=244&li st=WL

si refrenul piesei e exact asta : "ca vocea ta mi-a ramas inca in minte

si acum incep sa imi aduc aminte

de clipe frumoase pe care le-am petrecut

amintiri neuitate care sincer m-au durut"

Stie cineva numele piesei va roog? :((

2 răspunsuri:
| Adelynaade1 a răspuns:

Relian-Te-a fermecat (o lacrima) NU E CLAR? ^^

| anonim_4396 explică (pentru Adelynaade1):

Nu! Eu am zis ca, caut o piesa cu refrenul acela care l-am scris mai sus iar pe fundalul acelei melodii avea tot acelasi negativ CA IN MELODIA CEEA "Relian-Te-a fermecat"!