| DenisIonut01 a întrebat:

Unde as putea gasi informatii despre piesele muzicale dorite?

exemplu am descarcat cu ajutoru unui program muzica de pe youtube si vreau sa aflu detalii despre piesa,cum ar fi din ce album face parte,in ca an a aparut,compozitor, coperta albumului (imaginea albumului). Pentru a face piesa sa para originala big grin nu e necesar obligatoriu toate scrise mai sus dar macar din ce album face parte si daca se poate anul lansari sau coperta. Multumesc

1 răspuns:
| iMwrr a răspuns:

Intra aici si descarca-l: www.dvdvideosoft.com
Si eu il folosesc de mult si nu am probleme poti descarca ce vrei cu el!