| Danette a întrebat:

Unde as putea sa traduc verusrile melodiei A1-heaven by your side? pentru cei care nu o stiu.http://www.youtube.com/watch?v=5b7p8bw3dik.var rog. ajutati-ma! va rog!:D

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Cauta versurile si apoi dai pe google translate.
Bafta!

| Raul5521 a răspuns:

Tu şi cu mine, nu pot ascunde iubirea ne simtim in interiorul cuvinte avem nevoie să spun că eu simt că întotdeauna am mers singur Dar acum că eşti aici cu mine Nu va fi întotdeauna un loc în care pot să merg Dintr-o dată destinul nostru a început să se desfăşoare Cand esti langa mine pot vedea cea mai mare poveste de dragoste a mai spus Acum, viaţa mea este binecuvantat cu dragoste de un înger, Cum poate fi adevărat?

Cineva pentru a menţine în viaţă vis vis am găsit în tine am crezut întotdeauna că iubirea ar fi mai ciudat lucru pentru mine, dar cand ne atingem, îmi dau seama că am găsit locul meu în ceruri de către partea ta aş putea zbura, atunci când am zâmbet " d mers pe jos o mie de mile să te aud Apel numele meu Acum, că am găsit în cele din urmă cel care va fi acolo pentru mine veşnic Soarele meu veşnică Dintr-o dată destinul nostru a început să apară Cand esti langa mine pot vedea cea mai mare poveste de dragoste a mai spus Acum, viaţa mea este binecuvantat cu dragoste de un înger, Cum poate fi adevărat?

Cineva pentru a menţine în viaţă vis vis am găsit în tine am crezut întotdeauna că iubirea ar fi mai ciudat lucru pentru mine, dar cand ne atingem, îmi dau seama că am găsit locul meu în ceruri de către partea ta ca am gasit locul meu în ceruri de către dvs. Cerul parte de partea ta, cerul de partea ta, cerul de partea ta Când eşti lângă mine, eu pot vedea mai mare poveste de dragoste a mai spus Acum, viaţa mea este binecuvantat cu dragoste de un înger, Cum poate fi adevărat?

Cineva pentru a menţine în viaţă vis vis am găsit în tine am crezut întotdeauna că iubirea ar fi mai ciudat lucru pentru mine, dar cand ne atingem, îmi dau seama că am găsit locul meu în ceruri de către partea ta Acum, viaţa mea este binecuvântat cu iubire de un înger în Rai Cineva partea ta pentru a menţine în viaţă vis vis am găsit în tine am crezut întotdeauna că iubirea ar fi mai ciudat lucru pentru mine, dar atunci cand ne atingem, îmi dau seama că am găsit locul meu în ceruri de partea ta nu ii pe strofe da cred ca intelegi.tongue

| Xperson a răspuns:

Versuri.ro scrie denumirea si in paranteze romana

| Danette explică:

Livia. orice prost stie chestia cu versuri.ro.dar.acolo.nu le-am gasit.si am apelat la voi.winking