| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc traducerea la din franceza in romana la piesele
1. Céline Dion - Je sais pas
2. Céline Dion - Ziggy (Un Garçon Pas Comme les Autres)
Dau fundita big grin

3 răspunsuri:
| timilian90 a răspuns:

Am doua variante : 1 cauti pe google asa "Céline Dion - Je sais pas versuri romana" sau " Céline Dion - Je sais pas versuri " copy si paste in google translate. nu ti le tradute corect 100% dar cat de cat ti le traduce! Succes

| Roxii13 a răspuns (pentru timilian90):

Mda crezi ca daca gaseam pe google mai scriam pe TPU straight face... si pe google translate traduke aiurea de tot...

| timilian90 a răspuns (pentru Roxii13):

Daca nu o gasesti pe google nu ai unde altundeva sa o gasesti. pentru ca motorul de cautare google cauta in toate siteurile :S.